Spoštovani starši posredujem Vam NUJNO INFORMACIJO, ki sem jo dobila od Štaba CZ, Občine Muta.

»Štab Civilne zaščite Občine Muta opozarja in prosi vse starše, da naj otroci ostanejo doma in naj se ne družijo z vrstniki. Opaženo je namreč, da se kljub vsem opozorilom otroci družijo na športnih igriščih. V situaciji v kateri smo in ki je vedno bolj težka, je to zelo neodgovorno.

Vas spoštovani starši ponovno POZIVAMO, da  se še enkrat pogovorite z otroki   o OBVEZNEM  UPOŠTEVANJU  vseh navodil, s katerimi so bili otroci seznanjeni že v šoli.

Prav tako Vas še enkrat opozarjamo na DOSLEDNO UPOŠTEVANJE VSEH NAVODIL ZA PREVENTIVO IN ZA SAMOZAŠČITNO RAVNANJE.

Le tako bomo omejili širjenje koronavirusa in zaščitili sebe in svoje najbližje. Izogibajte se fizičnih kontaktov in uporabljajte družbena omrežja in ostale vrste komuniciranja.«

Štab CZ Občine Muta

V želji po ohranjanju našega zdravja, Vas lepo pozdravljam in Vam želim vse dobro!

Ravnateljica:

Anita Ambrož, prof.