V petek smo obeležili dan hoje. Otroci vrtca, s strokovnimi sodelavkami smo se podali na skupen sprehod do konjev. Na igrišču pred OŠ smo se razgibali od glave do peta, nato pa smo se podali na sprehod. Starejši otroci so držali v paru mlajše, jim pomagali, jih spodbujali, se z njimi pogovarjali. Na cilju smo si privoščili kozarec vode in se podali nazaj proti vrtcu. Otroci so bili motivirani, vsi so premagali razdaljo, prav tako otroci prvega starostnega obdobja. Ob povratku smo si vsi veselo zaploskali, saj smo lahko bili ponosni na naše druženje. V ponedeljek smo se družili na ploščadi pred vrtcem, kjer smo se učili koreografijo za Fit himno. Otroke sta motivirali in učili učenki OŠ, Nuša in Tjaša.