DRAGI OTROCI, SPOŠTOVANI STARŠI.

Počitnice se počasi iztekajo in v sredo, 1. 9. 2021 bomo začeli novo šolsko leto 2021/2022. Največja želja vse nas je, da bi lahko vsi otroci, celo šolsko leto obiskovali vrtec.

Pred srečanjem v vrtcu in šoli, ki se ga že neizmerno veselimo, pa še nekaj zelo pomembnih informacij:

Na osnovi navodil NIJZ-ja lahko pridejo v vrtec in šolo le zdravi otroci.

Prosimo, da tudi v prihodnje upoštevate ukrepe za preprečevanje širjenja COVID – 19. Še vedno veljajo preventivni ukrepi – nošenje zaščitne maske, razkuževanje rok in upoštevanje medsebojne varnostne razdalje.

Po Odloku vlade (z dne 23.8.2021) velja, da za starše in druge osebe, ki pripeljejo ali odpeljejo otroka v vrtec, za vstop ni pogoj PCT.

Za vse druge prihode staršev v vrtec (roditeljski sestanki, uvajanje otrok, spoznavne urice in ostala srečanja) pa velja pogoj PCT.

Hvala, ker se skupaj z nami trudite, da ostanemo zdravi.

Za dober začetek še misel:

ZMOREM,

ZMOREVA VEČ,

SKUPAJ ZMOREMO VSE IN ŠE VEČ.

S sodelovanjem in dobro voljo zakorakajmo novemu šolskemu letu naproti.

Ravnateljica: Anita Ambrož, prof.