V mesecu maju smo bili vključeni v vseslovenski projekt simbioza GIBA, ki je potekal pod sloganom – Za zdravje in dobro počutje – gibamo se skupaj, četudi smo narazen! Cilj projekta je spodbujanje zdravega življenjskega sloga vseh generacij, spoznavanje novih gibalnih, rekreativnih in športnih aktivnosti, ter spodbujanje aktivnega in zdravega načina življenja v vseh življenjskih obdobjih. Osrednji teden je potekal med 10.5. in 14.5.2021, ko smo v vrtcu imeli teden gibalnih izzivov. V tem tednu smo z aktivnim sprehodom obeležili dan zdravja, razgibali smo se s pomočjo gibalnih zgodb in glasbe, plesa, sprostili smo se s pomočjo otroške masaže in nasmejali ob igri Velike noge.

Kako je potekal naš gibalni teden, pa si lahko ogledate ob spodnjih fotografijah.